Wybaczcie moją dłuższą nieobecność w blogosferze. Uwierzcie, że brakuje mi czytania postów i recenzji. Niestety ciężko jest mi się odnaleźć w nowym państwie. Jednak daję radę :) Poukładam szybko swoje sprawy i wracam do Was z nową energią!
Pozdrawiam Was ciepło!
Obiecane zdjęcia :)