![]() |
| Źródło |
Witajcie!
Kolejny miesiąc za nami... Czas nieubłaganie ucieka! Już marzec. Naprawdę musicie wybaczyć mi moją nieobecność na Waszych blogach. Jednakże codzienne życie nieustannie o sobie przypomina. Trochę problemów zwaliło mi się na głowę, a niedługo czeka mnie wyjazd. Ale jeszcze się z Wami nie żegnam :)
Jeśli chodzi o ilość przeczytanych książek w lutym, to nie jest tak źle. 12 książek. Zaległych stosów systematycznie ubywa, a w tym miesiącu kupiłam tylko(!) trzy książki
Książki przeczytane w lutym:
Susan Ee - Angelfall
Anna Piega - Lustro czasu
Wiesława Bancarzewska - Powrót do Nałęczowa
A.J. Gabryel - Facet na telefon
Robert
A. Haasler - Kobiety Watykanu
Jodi
Picoult - Tam gdzie Ty
Colleen
Hoover - Hopeless
Lauren
Oliver - [pandemonium]
James
Frey - Endgame. Wezwanie
Yrsa Sigurdardóttir - Trzeci
znak
Gale Forman - Zostań, jeśli
kochasz
Rachel Hartman - Serafina
Jak u Was? Jesteście zadowoleni ze swoich wyników? Chwalcie się! :)







