niedziela, 31 sierpnia 2014

Podsumowanie - sierpień 2014

Witajcie, 
musicie wybaczyć mi ostatnie nieobecności. Tyle się dzieje, że czasem nie ogarniam wszystkiego, tak jakbym chciała. 
Dziś, krótkie podsumowanie sierpnia. Czy tylko mnie ten miesiąc tak błyskawicznie minął? 
Mimo wszystko był dla mnie jak najbardziej udany. Trochę odpoczęłam, oczywiście przy lekturze. Niestety nie mam czasu na prawdziwe wakacje, ale może zimą... ;) 

Książki przeczytane w sierpniu
1. Brigitte Melzer - Elyria. Polowanie na czarownice
2. Ina Knobloch - Perfumiarz
3. Philippa Gregory - Kochanice króla
4. Katarzyna Michalak - Ogród Kamili
5. Christopher W. Gortner - Sekret Tudorów. Kroniki nadwornego szpiega Elżbiety I 
6. Agatha Christie - Morderstwo w Orient Expressie
7. Malcolm Lambert - Średniowieczne herezje. Od reformy gregoriańskiej po reformację
8.  Andrea Cremer - Cień Nocy
9. Kendare Blake - Anna we Krwi 
Łącznie: 3289 stron
 
Książki przeczytane w ramach wyzwania:
Czytam fantastykę II - 2 książki
Grunt to okładka  - 3 książki 
Kiedyś przeczytam - 2 książki
 
Mam nadzieję, że wrzesień będzie tak samo udany. Zarówno pod względem czytelniczym, jak i prywatnym. Choć zapowiada się miesiącem bardzo pracowitym, to zaczyna się jakoś tam układać w moim życiu zawodowym. Jednak cichutko, żeby nie zapeszać :)
Jutro 1 września, więc tym, którzy wybierają się do szkoły życzę dobrej energii na cały rok szkolny.
Udanego wieczoru!
Źródło
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...