Wietrzymy półki!
Jak każdy mól książkowy mam problem z chomikowaniem swoich książek. Czekam na książkę, kupuję następnie odkładam na półkę i o niej zapominam. Mania zbieractwa zagnieździła się u mnie na dobre. Pomocną dłoń do moich zapomnianych książek wyciągnęła nowa akcja czytelnicza "Kiedyś przeczytam" zorganizowana przez autorkę bloga Lustro Rzeczywistości. Postanowiłam skusić się na udział w wyzwaniu (więcej). Wyszłam z założenia, że zamieszczę tylko te, które znajdują się w mojej domowej biblioteczce, oprócz jednej :) Zdaję sobie sprawę z tego, że na mojej półce znajdują się inne zapomniane egzemplarze, ale w natłoku obowiązków czuję, że nie dam rady więcej przeczytać. W końcu małymi krokami do celu :)
Wybrałam rozmiar S
Wyzwanie zakończone! :)
Oto cała lista:
Łącznie 22 książki, które widać na zdjęciach poniżej.
Mam nadzieje, że coś jeszcze uda się przeczytać :) Życzcie mi powodzenia :) I dołączajcie do wyzwania - jest strasznie motywujące! :) Zadbajmy o nasze książki!
