poniedziałek, 2 czerwca 2014

Nowy początek...



Siedząc sobie w sobotnie popołudnie przeciągając moment podjęcia nauki na egzamin podjęłam decyzję i założyłam bloga. O czym – o czytaniu. Zawsze chciałam prowadzić bloga, więc myślę, że to jest właśnie ten moment, ten bodziec i ta chwila. Określając swój status, krótko: maniaczka czytania książek i ich posiadania. Z cyklu im więcej tym lepiej. Uzależnienie i już. Tematyka będzie różna. Postaram się wrzucać co trochę recenzję przeczytanych książek oraz „stosików”, tego co kupiłam, odkupiłam, wypożyczyłam bądź dostałam. Oczywiście nic na siłę, nie chce wrzucać recenzji nie przemyślanych, bo muszę. W miarę możliwości również będę wrzucać zdjęcia owych stosików Wyobrażam sobie, iż stałym postem będzie podsumowanie miesiąca, czyli, co zostało przeze mnie upolowane. Jestem oczywiście otwarta na sugestie, o czym chcielibyście przeczytać.
Oczywiście zapraszam do dyskusji na temat książek i tematów około książkowych nawet o pogodzie, gdyż uwielbiamy czytać przy pięknej pogodzie w parku, prawda? 

Na razie tyle, niech moc książek będzie z Wami!
Pozdrawiam!
Agnieszka.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...