Siedząc
sobie w sobotnie popołudnie przeciągając moment podjęcia nauki na egzamin
podjęłam decyzję i założyłam bloga. O czym – o czytaniu. Zawsze chciałam
prowadzić bloga, więc myślę, że to jest właśnie ten moment, ten bodziec i ta chwila.
Określając swój status, krótko: maniaczka czytania książek i ich posiadania. Z
cyklu im więcej tym lepiej. Uzależnienie i już. Tematyka będzie różna. Postaram
się wrzucać co trochę recenzję przeczytanych książek oraz „stosików”, tego co
kupiłam, odkupiłam, wypożyczyłam bądź dostałam. Oczywiście nic na siłę, nie
chce wrzucać recenzji nie przemyślanych, bo muszę. W miarę możliwości również
będę wrzucać zdjęcia owych stosików Wyobrażam sobie, iż stałym
postem będzie podsumowanie miesiąca, czyli, co zostało przeze mnie upolowane. Jestem oczywiście otwarta na
sugestie, o czym chcielibyście przeczytać.
Oczywiście
zapraszam do dyskusji na temat książek i tematów około książkowych nawet o
pogodzie, gdyż uwielbiamy czytać przy pięknej pogodzie w parku, prawda?
Na razie
tyle, niech moc książek będzie z Wami!
Pozdrawiam!
