Dziś ten dzień, który lubią wszyscy :)
Ogłoszenie wyniku konkursu, gdzie nagrodą jest książka :)
A zatem przygotowałam kubek wraz ze wszystkimi zgłoszeniami.
"Zatrudniłam" komisję, jak i maszynę losującą, która czuwała nas przebiegiem losowania :)
Zwycięzcą zostaje:
Katherine Parker wybrała książkę Pocałunek Anioła Ciemności!
Pozdrawiam!