niedziela, 15 lutego 2015

LBA po raz kolejny!

Bardzo dziękuję za nominacje Artemis

 
Zasady: 
„Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę” Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.”

Moje odpowiedzi: 
1. Jaka była Twoja pierwsza samodzielnie przeczytana książka?
Nie pamiętam dokładnie. Chyba Na jagody ewentualnie Plastusiowy pamiętnik.

2. Jaka jest Twoja ulubiona książka?
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. To jest tak, jakbym zapytała mamę, które ze swoich dzieci kocha najbardziej ;)

3. Czy jest, w Twoich zbiorach jakaś książka, której nigdy nie oddasz? Dlaczego?
Za żadne skarby nie oddam książek o przygodach Harry'ego Pottera! Mimo, iż nie mam jeszcze skompletowanej całej serii, to usilnie próbuję ją uzupełnić, brakuje mi Czary Ognia i Zakonu Feniksa. A dlaczego nie oddam? Ponieważ te książki uwielbiam! To chyba jest wystarczający powód!

4. Czy istnieje książka, która wzruszyła Cię do łez/nauczyła Cię czegoś?  
Ogólnie to bardzo rzadko wzruszam się przy książkach czy filmach. Choć powoli się to zmienia ;) A jeśli chodzi o pouczające książki, to zaliczam do nich Małego Księcia!  
5. Jaki jest Twój ulubiony film?
Trudno mi wymienić konkretne tytuły, ale bardzo lubię filmy Tima Burtona.
6. Czy jest jakiś film, który zmienił Twoje poglądy?
Na tą chwilę nie przypominam sobie takiego tytułu.

7. Jak często chodzisz do kina?
Bardzo często! Nawet wczoraj byłam na Pingwinach z Madagaskaru. Bardzo lubię filmy animowane ;) 

8. Dlaczego prowadzisz swój Blog?
Hmmm, dobre pytanie. W ten sposób przelewam swoje myśli choćby na klawiaturę, chcę dzielić się opiniami o książkach i po prostu poznać opinie innych i nawiązać nowe znajomości z molami :) 

9. Czy Twoje początki w blogosferze były trudne?
Na pewno tak! Nie wiedziałam, gdzie po co i dlaczego. Czym jest grono obserwatorów, jak napisać posta, wkleić linka czy zdjęcie. Czarna magia.. A jaka była moja radość jak otrzymałam pierwszy komentarz! Nadal niektórych rzeczy się uczę i ciągle staram udoskonalać bloga. 
 
10. Co myślisz o fałszywych osobach?
Nie lubię takich osób! 
11. Co sprawia, że wpadasz w gniew?
Bardzo, ale to bardzo nie lubię jak ktoś mi mówi, co mam robić! I chce układać moje życie według jego widzi misie ;)

Tyle :) Nie nominuję nikogo, ale jeśli macie chęć śmiało odpowiadajcie na te pytania w komentarzach.
Przypominam o trwającym do dzisiaj konkursie link
Pozdrawiam Was ciepło!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...